• Sbíráme papír ještě dva dny:)

• Už se nám to blíží

Den plný zábavy pro děti

Srdečně Vás zveme na naši tradiční akci pro děti, která je pro žáky naší základní školy zdarma. Zapotřebí je však do pátku 3.5. vyplnit přihlášku, kterou děti dostaly ve škole. Jen tak si zajistí svou účastnickou kartičku. Opět je také umožněn i vstup sourozencům či kamarádům našich žáků, a to za poplatek 100 Kč. Kartičky pro mimoškolní se objednávají i platí společně s žákovskou přihláškou. Prosíme o dodržení termínu, je to pro nás důležité kvůli organizaci celého dne, aby vše klaplo a nic nám nechybělo:)

Děkujeme a už teď se moc těšíme

Vaše SRPŠ a kolektiv ZŠ Cihelní

• Přidej se k nám

Pokud se nebojíš udělat si sám ze sebe legraci, přidej se k nám a přijď do školy v čarodějnickém kostýmu a odměna tě nemine.

• Schůzka PARLAMENTU

Schůzka školního parlamentu se koná ve čtvrtek 02. 05. 2024 od 14:00 v čítárně - přijďte s nápady a dobrou náladou, těším se na vás. Iva Mrózková

• Škola v přírodě - KOMORNÍ LHOTKA

• Den Země na Cihelní aneb Ukliďme si spolu školičku

22.4. 2024

O to, jak se to celé škole povedlo, se podělíme v příští reportáži.

• Skvělá zpráva - máme 2. místo - děkujeme, gratulujeme

Náš Mimoň v ekologicko - výtvarné soutěži karvinských škol získal 2. místo.

Všem, kteří přišli hlasovat, moc děkujeme a našim třeťákům gratulujeme a posíláme obrovskou pochvalu za skvělou reprezentaci školy.

• Sběr papíru

začínáme na Den Země 22.4. 2024

PROČ SBÍRAT PAPÍR? Tříděním umožňujeme vrácení určité části recyklovatelných materiálů zpět do oběhu. Snižuje se tak nutnost kácení dalších stromů.

A CO SE RECYKLACÍ VYRÁBÍ?  Například novinový papír, sešity, lepenkové krabice, obaly na vajíčka i papír toaletní.

Tak se doma podívejte, zda nemáte staré časopisy, popsané školní sešity nebo jestli třeba u Vás ve vchodě neleží nepotřebné letáky. Vše svažte a doneste do školy. My to za Vás odvezeme do sběru. Největší sběrači budou odměněni.

• Máme výrobek v soutěži - přijďte nás podpořit

ve čtvrtek 18.4. 2024 na Masarykovo náměstí ve Fryštátě od 10 do 15 hod

Svět pohádek a superhrdinů – soutěž a hlasování, ku příležitosti oslav Dne Země v Karviné, o nejzajímavější ekologické výtvarné dílo kolektivů základních škol. Hlasuje veřejnost přímo na náměstí. Vyhodnocení soutěže proběhne přibližně v 16:30.

Za naši školu připravila superhrdinu třída 3.A. Z čeho je jejich Mimoň vyroben a jak vznikal, se můžete podívat ve fotogalerii. A pokud můžete, přijďte hlasovat:)

Třeťákům a jejich třídní učitelce Viktorii Mrázové moc děkujeme a držíme jim, a tím i celé naší škole, palce.

• Třídní schůzky

Vážení rodiče, třídní schůzky se konají 16.4.2024 od 16.30 pro 1.stupeň a od 17.00 pro 2.stupeň. Srdečně Vás zveme!

• Školní kolekce

Už za 2 dny končí nabídka objednání školní kolekce!

Už jen dva dny můžete objednávat z naší jedinečné školní kolekce.  Nečekejte a objednejte ještě dnes!

Podívat se na eshop

Pozor, další možnost objednání bude až v příštím školním roce. Nepropásněte svou šanci.

• Naše ŠKOLA V PŘÍRODĚ

• Video ze školního karnevalu😃

Děkujeme všem, kteří se bavili s námi:)

• Zápis do 1. třídy

• Školní e-shop je spuštěn

POZOR,  jen do 11. dubna 2024

pro I. stupeň

Těšíme se na Vás, učitelé z Cihelní

• Velikonoční jarmark

Pondělí 25. 3. 2024  od 15 do 18 hod

Srdečně Vás i Vaše blízké zveme na naši celoškolní jarní akci. Zabaví se malí, velcí i dospělí:)

• Výsledek dne společného umění

Jak zněl úkol?

Dejte hlavy dohromady a vytvořte v největším školním prostoru společné dílo, na kterém se bude podílet každý článek vaší školy - od žáků, přes pedagogy až třeba po školníky a kuchařky.

A jak se nám to podařilo splnit, se můžete podívat ve videu.

• Vítězný motiv naší školní kolekce

Hlasování bylo ukončeno a zvítězil motiv číslo dva. Ve dnech 25. 3. až 11. 4. 2024 bude pro nás spuštěn e-shop.

• Hlasujeme o motiv na školní kolekci

Krásný den všem,

máme pro Vás skvělou novinu!

Do školy přichází nová školní kolekce a jste to právě vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 15.3.2024 o tom, který z trojice motivů se Vám líbí nejvíc. Vítězný motiv pak použijeme k vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny, ale také trička, čepice, batohy a další kousky v různých barvách!

Hlasovat můžete zde: https://schoolsunited.cz/hlasovani/NFK1PX2V